Spier Note vin til 199 kr. og pandekage & vaffelmix for kun 5 kr. - se de lokale tilbud

dato

Vi har undersøgt denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Brørup og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen, Netto, Rema 1000 og SuperBrugsen.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

DagliBrugsen: Spier Note vin til 199 kr. for 6 flasker

DagliBrugsen tilbyder Spier Note vin til en pris på 199 kr. for 6 flasker, hvilket giver en literpris på 44,22 kr. Dette tilbud gælder fra fredag den 28. februar til torsdag den 13. marts.

Netto: Velmag dansk medister til 10 kr.

Hos Netto kan du få Velmag dansk medister til kun 10 kr. for 300 g, hvilket svarer til en pris på 33,33 kr. pr. kg. Bemærk, at der er en begrænsning på 4 stk. pr. kunde. Tilbuddet gælder fra lørdag den 8. marts til fredag den 14. marts.

Rema 1000: Pandekage & vaffelmix til 5 kr.

Rema 1000 har et skarpt tilbud på deres pandekage & vaffelmix, hvor du kan få 300 g for kun 5 kr. Dette svarer til en kg-pris på 16,67 kr. Tilbuddet er gyldigt fra søndag den 9. marts til lørdag den 15. marts.

SuperBrugsen: Santa Maria Tex Mex til 10 kr. pr. stk.

SuperBrugsen tilbyder Santa Maria Tex Mex produkter til kun 10 kr. pr. stk. med en vægt på 15-371 g. Tilbuddet er tilgængeligt fra fredag den 7. marts til torsdag den 13. marts.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.