Cheasy skyr til 20 kr. og Matilde kakaoskummetmælk til 8 kr. - se de lokale dagligvaretilbud

dato

Vi har kigget på denne uges tilbudsaviser for dagligvarebutikker i Brørup og fundet nogle fantastiske tilbud. Her er et udpluk af de bedste tilbud fra DagliBrugsen, Netto, Rema 1000 og SuperBrugsen.

Disse tilbud gælder i en begrænset periode, så skynd dig ned i din lokale butik og gør en god handel!

DagliBrugsen: Cheasy skyr til 20 kr.

DagliBrugsen tilbyder Cheasy skyr til en skarp pris på kun 20 kr. for 1 kg. Vær opmærksom på, at dette tilbud gælder fra fredag den 27. februar til og med torsdag den 12. marts, og der er et begrænset parti.

Netto: Matilde kakaoskummetmælk til 8 kr.

I Netto kan du få Matilde kakaoskummetmælk til kun 8 kr. pr. liter. Bemærk, at der er en begrænsning på 6 stk. pr. kunde pr. dag. Tilbuddet gælder fra lørdag den 28. februar til fredag den 6. marts.

Rema 1000: Hakket kød til 29 kr.

Rema 1000 har et godt tilbud på hakket kød, hvor du kan vælge mellem flere varianter som oksekød med grøntsager, grise- og kalvekød eller kyllingekød. Prisen er 29 kr. for 400 g. Tilbuddet gælder fra søndag den 1. marts til lørdag den 7. marts.

SuperBrugsen: Tulip pålæg til 10 kr.

SuperBrugsen tilbyder Tulip pålæg i flere varianter til kun 10 kr. pr. pakke. Dette tilbud gælder fra fredag den 27. februar til torsdag den 5. marts, og der er et begrænset parti.

Vi tager forbehold for, at oplysningerne om tilbud kan have ændret sig siden, vi skrev artiklen. Tjek tilbudsavisen inden du kører til butikken.